27 czerwca 2009, 14:58
0
Kto może niech zgłasza komentarze tego gościa do moderacji.
29 maja 2009, 13:38
Nawet się komuś w html-a nie chciało pobawić.
29 maja 2009, 00:05
Rozwad no poczekamy, czemu nie:D
6 maja 2009, 23:54
bulef - tylko ten rapid, nie chce mi się iść routera rozłączać. :P
6 maja 2009, 23:50
bulef - tak ;)
22 marca 2009, 23:14
mipi - popatrz, Tobie się nie chce napisać "1" słownie, a Nam ma się chcieć to pakować i czekać aż upnie się na serwer ? :)
21 grudnia 2008, 23:12
Można oglądać na IV serwerze.
13 grudnia 2008, 23:20
nidys0000 - niepodoba się nie ściągaj. Zrób szybciej i lepszą. :) A sorry, nie potrafisz.
22 stycznia 2009, 19:14
Henry38 - masz 2 serwer? Za minute będzie 3 :)
22 kwietnia 2009, 23:26
Już się biorę za reupload :P
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Kto może niech zgłasza komentarze tego gościa do moderacji.
0
Nawet się komuś w html-a nie chciało pobawić.
0
Rozwad no poczekamy, czemu nie:D
0
bulef - tylko ten rapid, nie chce mi się iść routera rozłączać. :P
0
bulef - tak ;)
0
mipi - popatrz, Tobie się nie chce napisać "1" słownie, a Nam ma się chcieć to pakować i czekać aż upnie się na serwer ? :)
0
Można oglądać na IV serwerze.
0
nidys0000 - niepodoba się nie ściągaj. Zrób szybciej i lepszą. :)
A sorry, nie potrafisz.
0
Henry38 - masz 2 serwer? Za minute będzie 3 :)
0
Już się biorę za reupload :P